Stavanger Revisjon AS

Stavanger Revisjon AS

Besøksadresse: Fabrikkveien 9, 4033 Stavanger

Sentralbord: 51 63 62 00

Telefaks: 51 63 62 01

Epost: post@strev.no

Foretaksnr.: 985 182 736

kontaktoss

Kontakter

Terje Sætrevik
Partner

Telefon: 51 63 62 02
Mobil: 906 30 092
Epost: terje@strev.no

Terje er daglig leder i Stavanger Revisjon AS. Han har bred praksis fra revisjon av både små og mellomstore bedrifter innenfor de fleste bransjer. Han har fungert som leder av økonomifunksjonen i flere store virksomheter.

Tønnes Grødem
Partner

Telefon: 51 63 61 96
Mobil: 982 06 669
Epost: tonnes@strev.no

Tønnes har bred erfaring fra revisjon av store og mellomstore virksomheter. Han har vært i revisjonsbransjen siden 1982, og han har IFRS-akkreditering. Han har også betydelig erfaring fra finans både som revisor og banksjef.

Rita Tunheim
Partner

Telefon: 51 63 62 04
Mobil: 982 09 240
Epost: rita@strev.no

Rita har erfaring fra revisjon av små og mellomstore aksjeselskaper. Hun har i tillegg erfaring fra regnskapsføring i små og mellomstore bedrifter.

Wenche Lønningen
Sekretær

Telefon: 51 63 62 00
Epost: wenche@strev.no

Wenche har mange års allsidig erfaring fra saksbehandling administrativt arbeid.

Line Hagen Radlgruber
Revisjonsmedarbeider

Telefon: 51 63 62 05
Mobil: 416 30 512
Epost: line@strev.no

Line er utdannet siviløkonom med en mastergrad i økonomi og administrasjon fra Universitetet i Agder.  Line har erfaring fra revisjon av små og mellomstore selskaper. I tillegg har hun tre års erfaring fra det offentlige innenfor skatteområdet, samt noe erfaring fra forsikringsbransjen.

Øystein Nilsen
Manager

Telefon: 51 63 61 93
Mobil: 918 89 313
Epost: oystein@strev.no

Øystein har erfaring fra revisjon av små og mellomstore aksjeselskaper.

Evy Breiland
Revisjonsmedarbeider

Telefon: 51 63 62 03
Mobil: 957 32 691
Epost: evy@strev.no

Evy har erfaring fra revisjon av små og mellomstore aksjeselskaper. Evy har erfaring fra regnskapsføring og prosjektarbeid innen privat og offentlig sektor.

Gustav Eriksen
Partner Consulting

Mobil: 982 06 650
Epost: gustav@strev.no

Gustav har bred erfaring fra revisjon, rådgivning og midlertidig ledelse. Han har vært kontorleder i Ernst &Young , Stavanger, hvor han var oppdragsansvarlig revisor for flere internasjonale store oljeselskaper og olje-service selskaper. Gustav har også bred erfaring fra transaksjonsrådgivning og CFO for hire.

Marius Trøim
Revisjonsmedarbeider

Telefon: 51 63 62 08
Mobil: 400 78 233
Epost: marius@strev.no

Marius er utdannet revisor ifra NHH. Har tidligere arbeidet innenfor bankvirksomhet før han gikk over til å arbeide som revisor. Marius har opparbeidet seg god erfaring både ifra små og mellomstore bedrifter.

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding